امروز دوشنبه, 04 تیر 1397 - Mon 06 25 2018

منو

اطلاعیه مهم : قابل توجه کلیه دانشجویان "کارشناسی ارشد"

نظر به افزایش کیفی برنامه ریزی آموزشی دانشجویان عزیز کارشناسی ارشد،کارنامه و کلیه واحدهای انتخاب شده دانشجویان در ترم جاری، توسط مدیران گروه کنترل شده است.

دانشجویان گرامی جهت مشاهده تغییرات احتمالی اعمال شده میتوانند به سامانه آموزشی مراجعه نمایند.

جهت اطلاع دانشجویان عزیز ،خلاصه ای از قوانین تحصیلات تکمیلی در ذیل عنوان میگردد.

-مطابق آیین نامه آموزشی دوره کارشناسی ارشد مصوبه نهایی جلسه 291 شورای عالی برنامه ریزی،طول مدت تحصیل 2 سال و حداکثر 3 سال میباشد.

- دانشجویان میبایست حداقل 3 ترم و در هر ترم حداقل 8 واحد را اخذ نمایند، بدیهی است پایان نامه در ترم چهارم (ترم آخر) و به تنهایی اخذ میگردد و در این صورت مطابق آیین نامه ،شهریه ثابت ترم چهارم نصف خواهد بود.

-دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد که معدل کل آنها کمتر از 14 باشد مجاز به اخذ واحد پایان نامه نخواهند بود و می بایست به قید فوریت به کارشناس آموزش تحصیلات تکمیلی واحد مراجعه نمایند.

 -دانشجویانی که دوره لیسانس غیر مرتبط داشتند و  در ترم اول به علت دروس جبرانی از برنامه ترمیک سایر دانشجویان عقب افتاده اند میتوانند با توجه به جدول دروس ارایه شده و انتخاب حداکثر 14 واحد درسی با درخواست کتبی و ذکر نام و شناسه دروس مورد نیاز به مدیرگروه مربوطه مراجعه نمایند .

-مطابق آیین نامه حذف و اضافه در کارشناسی ارشد تعریف نشده است و مجاز نیست.لذا دانشجو میبایست با دقت در تاریخ انتخاب واحد ،کلیه واحدهای مورد نیاز را طبق چارت و مشورت با مدیر گروه و مطابق برنامه ترمیک انتخاب نماید.(حذف و اضافه تنها در موارد خاص و با درخواست کتبی به مدیرگروه و تایید معاون آموزشی دانشگاه امکانپذیر است)

-کلیه مدیران گروه کارشناسی ارشد در روز دوشنبه26 بهمن ماه 1394 و پنجشنبه 29 بهمن ماه از ساعت 8 صبح جهت پاسخگویی به سوالات دانشجویان در واحد حضور دارند.ضروری است دانشجویان عزیز کلیه موارد و قوانین را مطالعه نموده و از مراجعه غیر ضروری به واحد خودداری فرمایید.

آیین نامه آموزشی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته
 دانلود و مطالعه این آیین نامه به کلیه دانشجویان و اساتید محترم توصیه میشود.

تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد صفادشت 

تقویم آموزشی نیمسال دوم 1397-1396

  • ثبت نام و انتخاب واحد: 7 الی 12 بهمن ماه 1396
  • شروع نیمسال: 14 بهمن 1396
  • حذف و اضافه: 28 بهمن الی 3 اسفند 1396
  • پایان نیمسال: 24 خرداد 1397
  • برگزاری امتحانات: 27 خرداد الی 7 تیر 1397