امروز دوشنبه, 04 تیر 1397 - Mon 06 25 2018

منو

قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد: آخرین مهلت تحویل "پروپوزال"

-دانشجویانی که در این ترم واحد پایان نامه را اخذ نموده اند ، میبایست حداکثر تا تاریخ 15 اسفندماه مبادرت به تحویل دو نسخه از پروپوزال به مدیر گروه مربوطه نمایند.(این تاریخ به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد)

-دانشجویانی که از اساتید خارج از واحد جهت راهنمایی و مشاوره اقدام مینمایند توجه داشته باشند که  شرط لازم جهت راهنمايي و مشاوره پايان نامه، ارائه مدرك دکترا و مرتبه استادیاری می باشد. لازم است دانشجويان قبل از تحویل پروپوزال به این نکته توجه فرمایند در غیر اینصورت مراحل تصويب پروپوزال نهايي نخواهد شد. (اطلاعات بیشتر)

-پروپوزالها میبایست به مدیران گروه تحویل داده شده تا در شورای آموزشی و تخصصی هر گروه به تصویب برسد. لطفا از تحویل پروپوزالها به تحصیلات تکمیلی و پژوهش خودداری کنید.(اطلاعات بیشتر)

-از آنجا كه آخرين مرحله تأييد پروپوزال پايان نامه ها، شوراي پژوهشي واحد است؛ لازم است دانشجو از نتيجه تصويب پروپوزال خود در شوراي پژوهشي واحد اطمينان حاصل نموده و ابلاغ مربوطه را از طریق همین سایت دريافت نمايد. بديهي است صرف ارائه پروپوزال به استاد راهنما يا مدير گروه به معناي نهايي شدن تصويب پروپوزال نمي باشد و در صورت نقص پرونده و عدم تحويل پروپوزال از سوي مدير گروه به  تحصیلات تکمیلی، مراحل تصويب نهايي نبوده و عواقب تأخير به عهده دانشجو مي باشد. 

-درخصوص دانشجويان كه تاريخ انتخاب پايان نامه را در نيمسال دوم سال تحصيلي انجام مي دهند در صورتي مي توانند پايان همان نيمسال فارغ التحصيل شوند كه حداكثر تا دهم شهريور ماه موافقت آمادگي دفاع را پس از تأييد گروه توسط استاد راهنما و مشاور كتباً به حوزه معاونت پژوهش اعلام، معاونت پژوهشي رساله را به داور ارسال و در صورت تأييد تاريخ دفاع تعيين مي گردد. .(دانشجویان حاکثر تا تاریخ 15 مهرماه همان نیمسال باید از پایان نامه خود دفاع نمایند تا مشمول سنوات آموزشی و پرداخت شهریه ترم بعد نگردند) 

-دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد که معدل کل آنها کمتر از 14 باشد مجاز به اخذ واحد پایان نامه نخواهند بود و می بایست به قید فوریت به کارشناس آموزش تحصیلات تکمیلی واحد مراجعه نمایند.

-تا زماني كه دانشجويان اعلام آمادگي دفاع نكرده اند و واحد پايان نامه را دارند در هر نيمسال تحصيلي ملزم به ثبت نام و تمديد پايان نامه مي باشند . 

-با توجه به بخشنامه شماره 1279/73 مورخه 24/1/87 ،‌پس از تصويب پروپوزال در گروه تخصصي و تصويب نهايي در شوراي پژوهشي واحد ،تاريخ دفاع حداقل شش ماه  پس از تصويب شوراي پژوهش در نظر گرفته مي شود .

 

 

 

تقویم آموزشی نیمسال دوم 1397-1396

  • ثبت نام و انتخاب واحد: 7 الی 12 بهمن ماه 1396
  • شروع نیمسال: 14 بهمن 1396
  • حذف و اضافه: 28 بهمن الی 3 اسفند 1396
  • پایان نیمسال: 24 خرداد 1397
  • برگزاری امتحانات: 27 خرداد الی 7 تیر 1397