امروز یکشنبه, 11 خرداد 1399 - Sun 05 31 2020

منو

قابل توجه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 98

قابل توجه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 98 :

با عرض تبریک به مناسبت پذیرفته شدن شما در دانشگاه آزاد اسلامی واحد صفادشت و آرزوی توفیق روزافزون در دوران تحصیل، خواهشمند است به همراه مدارک مشروحه ذیل در روزهای یکشنبه و دوشنبه مورخ 29 و 98/10/30 جهت ثبت نام مراجعه فرمایید.

 

مدارک لازم برای ثبت نام پذیرفته شدگان

 

دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1398

 

1) اصل مدرک دوره کارشناسی (لیسانس ) صادره از دانشگاه آزاد اسلامی یا سایر دانشگاههای معتبر داخل و خارج کشور که مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات و فناوری باشد  و دو برگ تصاویر آن.

 2) پذیرفته شدگانی که در سال 98 که در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ناپیوسته فارغ التحصیل شده اند و قادر به ارائه اصل مدارک کارشناسی خود نمی باشند باید اصل گواهی تایید شده دال بر فراغت از تحصیل را که توسط دانشگاه محل تحصیل با قید معدل ذکر شده باشد، به همراه ریز نمرات تایید شده و یک فقره سفته بانکی به مبلغ بیست میلیون ریال (دو میلیون تومان ) را ارائه نمایند.

3) فارغ التحصیلان مشمول دوره کارشناسی که با ارائه گواهی تایید شده از محل تحصیل دوره مذکور ثبت نام می نمایند ، علاوه بر گواهی و ریز نمرات مذکور بایستی تصویر برگ لغو معافیت تحصیلی دوره کارشناسی را ارائه نمایند.همچنین چنانچه دوره مذکور را در مدتی بیش از شش سال از بدو ورود به اتمام رسانده اند ، بایستی تصویر مجوز افزایش سنوات بدون ذکر غیبت را برای مدتی که مازاد بر شش سال تحصیل کرده اند را ارائه نمایند.

4)اصل شناسنامه عکس دار و دو برگ تصویر از تمام صفحات آن

5)اصل کارت ملی و تصویر آن

6)شش قطعه عکس 4×3 تمام رخ (برای مشمولین 12 قطعه )

7)مدرکی که وضعیت خدمت وظیفه عمومی برادران پذیرفته شده را مشخص نماید.

8)تکمیل دقیق فرمهای ثبت نام

 

مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید