امروز سه شنبه, 06 اسفند 1398 - Tue 02 25 2020

منو

جلسات دفاع بهمن 98

قابل توجه دانشجویان محترم :

قابل توجه دانشجویان محترم مقطع کارشناسی ارشد

 

-         دانشجو موظف است؛ ساعت و تاریخ دفاع را به اساتید راهنما- مشاور و داور قبل از دفاع یادآوری نماید.

-         یک هفته قبل از دفاع، پایان نامه به داوران تحویل داده شود  و فرم تائیدیه داوری با امضای داور حداکثر تا سه روز قبل دفاع به واحد پژوهش ارائه شود؛ در غیر اینصورت پژوهش از برگزاری جلسه دفاع معذور است.

-         همانندجویی ایرانداک تا دو هفته قبل از دفاع با امضای استاد راهنما تحویل پژوهش داده شود و در صورت عدم بارگذاری کامل پایان نامه جهت اخذ همانندجویی ایرانداک از دفاع دانشجو ممانعت خواهد شد. (کد همانندجو از استاد راهنما دریافت شود و در صورت بروز مشکل در این زمینه با ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید مکاتبه نمایید).

نکته: درصورتیکه همانندجویی بیش از 35 درصد باشد دانشجو موظف است تحت نظر استاد راهنما به اصلاح مطالب بپردازد و از منابع جدید استفاده نماید. لازم به ذکر است منظور از اصلاح حذف موارد تکراری نیست. تعداد کلمات وارد شده در هر مرحله نباید تفاوت چندانی با استعلام گذشته داشته باشد.  در نهایت تعداد کلمات پایان نامه باید با استعلام دریافتی منطبق باشد که این امر از طریق حوزه پژوهش مورد بررسی قرار می گیرد.

-         دانشجویان محترم دو ساعت قبل از دفاع در دانشگاه حضور داشته باشند.  دانشجویانی که دفاع آنها هشت صبح می باشد نیم ساعت قبل از دفاع در دانشگاه حضور پیدا کنند.

-         عدم توجه به نکات فوق می تواند منجر به عدم امکان برگزاری جلسه دفاع گردد.

-         مطابق با بخشنامه 63280/70 به تاریخ 16/10/97 هیچ الزامی برای پذیرایی در جلسه دفاع وجود ندارد ضمن اینکه خواهشمند است، اکیدا از آوردن هدیه در جلسه دفاع خودداری شود.

-         دانشجو موظف است مراحل سامانه پایان نامه ها را پیگیری نماید و تا مرحله ثبت چکیده و/ یا حداقل تا مرحله تائید آموزش تکمیل شود.

 

جلسات دفاع بهمن 98