امروز سه شنبه, 19 اسفند 1399 - Tue 03 09 2021

منو

اطلاعیه خیلی مهم در مورد برگزاری امتحانات مجازی نیمسال اول 1400-1399 :

 

 

دانشجویان گرامی در خصوص شرکت  در امتحانات پایان ترم آنلاین دانشگاه آزاد اسلامی واحد صفادشت بر بستر دان (دانان) به نکات ذیل توجه فرمایند :

 

1 . امتحانات نیمسال اول 1400-1399 با توجه به تاریخ و ساعت امتحان درج شده در کارت ورود به جلسه می باشد.(شروع امتحانات از تاریخ 99/11/04 و پایان امتحانات 99/11/29)

 

2 . بارم امتحانات پایان ترم بر اساس بخشنامه های سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی از 20 نمره می باشد که 10 نمره فعالیت کلاسی، پروژه و غیره و 10 نمره مربوط به آزمون پایان ترم می باشد. (لذا شرکت در جلسه امتحان الزامی می باشد)

 

3 . به لینک ( ورود به کلاس و آزمون )  در سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد صفادشت ( safa.iau.ac.ir) مراجعه نموده و در قسمت آزمون های من، برای دروس اخذ شده ترم جاری یک آزمون با عنوان پایان ترم باید مشاهده گردد که تاریخ و ساعت برگزاری آن با کارت امتحانی ( ورود به جلسه ) مطابقت داشته باشد.

 

4 . دکمه ورود به آزمون در تاریخ برگزاری آزمون فعال شده و همان موقع می توانید وارد آزمون شوید.

 

5 . در سمت چپ صفحه وارد شده می توانید به فایل سوالات آزمون دسترسی پیدا نموده و آن را دانلود و  پاسخ سوالات را در برگه A4 سفید نوشته و از آن عکس بگیرید و به صورت عکس یا PDF آماده نمائید.

 

6 . سپس پاسخنامه (فایل) آماده شده را بارگذاری و از طریق گزینه ارسال پاسخنامه ارسال نمایید و دکمه ثبت آزمون را کلیک کنید.

 

7 . دانشجویانی که همزمان در یک ساعت دو یا چند امتحان دارند، ملزم به ارسال پاسخنامه امتحانات در همان زمان تعیین شده می باشند و با توجه به محدود بودن قابلیت سامانه آزمون های مجازی  نمی توان زمان اضافه در نظر گرفت.

 

نکته مهم:در صورت ثبت دکمه آزمون پاسخنامه شما ارسال نهایی خواهد شد و در غیر اینصورت فایلی برای استاد ارسال نمی شود.

 

 

 

جهت آشنایی بیشتر و در راستای بهتر انجام شدن امتحانات مجازی فیلم های آموزشی ذیل را دانلود و مشاهده فرمائید.

 

http://blog.daan.ir/how-to-take-exams/

 

 

 

 

 

 

 

                                 با تشکر             

 

                                 اداره امتحانات واحد صفادشت

 

مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید