امروز چهارشنبه, 31 شهریور 1400 - Wed 09 22 2021

منو

اطلاعیه شماره 3 امتحانات

 

   اطلاعیه شماره 3 در مورد برگزاری امتحانات مجازی نیمسال دوم 1400-1399 :

 

1.لینک مشاهده ویدئوهای آموزشی نحوه شرکت در آزمون توسط دانشجویان: https://blog.daan.ir

 

2.تاریخ و ساعت شروع امتحان همان زمان ثبت شده در سامانه آموزشیار و کارت امتحان می باشد.

 

3.ساعت پایان امتحان توسط استاد درس تعیین می شود و در سامانه امتحانات آنلاین دان قابل مشاهده می باشد ، لذا ساعت پایان ذکر شده در کارت امتحان نامعتبر می باشد.

 

4.دانشجویان توجه داشته باشند در ابتدای آزمون ایمیل استاد را یادداشت کنند ، چون بعد از بسته شدن و پایان زمان آزمون دیگر امکان رویت ایمیل استاد نخواهد بود.

 

نکته بسیار مهم: دانشجویان به هیچ عنوان پاسخنامه های امتحانی را به ایمیل دانشگاه ارسال ننمایند و فقط فقط پاسخنامه های ارسالی به ایمیل اساتید قابل استناد می باشد.دانشگاه هیچ مسئولیتی در قبال پاسخنامه های ارسالی به ایمیل واحد دانشگاهی را ندارد.

 

5.به صورت روزانه اطلاعیه ها و راهنماهای امتحانات مندرج در وبسایت و کانالهای روابط عمومی دانشگاه قابل مشاهده را دنبال کنید.

 

6.تمام تدابیر لازم در نظر گرفته شود تا تحت هیچ عنوان از صفحه امتحان خارج نشوید . در صورت بیرون افتادن از صفحه امتحان ، فوراً و تا قبل از پایان زمان امتحان به صفحه امتحان بازگردید.

 

نکته مهم: حتماً قبل از به پایان رسیدن زمان امتحان ، گزینه ثبت نهایی پاسخنامه را بزنید تا پاسخ های شما در سامانه ثبت نهایی شود.

 

7.مسئولیت عدم ثبت نهایی پاسخ ها بر عهده دانشجو می باشد.

 

8.نمرات نهایی مجموع دان و فعالیت کلاسی در سامانه آموزشیار ثبت می شود . نمره ثبت شده در دان ، نمره خام می باشد.

 

نکته مهم: بعد از اعلام نمرات در آموزشیار ، اعتراض نمرات در سامانه آموزشیار فعال خواهد شد.

 

9.مسئولیت ثبت به موقع اعتراض نمره تا 3 روز بعد از ثبت نمره توسط استاد بر عهده دانشجو می باشد.

 

10. در راستای کمک به دانشجویانی که همزمان در یک ساعت دو یا چند امتحان دارند و با توجه به محدود بودن قابلیت سامانه آزمون های مجازی  در خصوص افزایش زمان امتحان ، دانشجویان می توانند در صورت اتمام وقت امتحانی و موفق نشدن به ارسال پاسخنامه ها ،بر اساس هماهنگی های بعمل آمده با اساتید، پاسخنامه امتحانی خود را به ایمیل اساتید مربوطه( د ر مجموع زمان امتحانات ، جمع ساعات امتحانی هر درس)  ارسال نمایند.در غیراینصورت پاسخنامه های ارسالی تصحیح نخواهد شد.

 

نکته خیلی مهم: چنانچه دانشجو در حین ارسال پاسخنامه یکبار ثبت را زده باشد آزمون و پاسخ ثبت می شود . و چنانچه دانشجو نیاز به ورود دوباره و اصلاح پاسخنامه خود داشته باشد ، همچنین تا انتهای آزمون فرصت باشد تا زمانی که مجدد گزینه ثبت را نزنند پاسخنامه قبلی ویرایش نخواهد شد و مشکلی به وجود نخواهد آمد.

 

 

با تشکر

اداره امتحانات واحد صفادشت

 

 

 

 

 

 

مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید