امروز یکشنبه, 04 فروردين 1398 - Sun 03 24 2019

منو

پیام تبریک به مناسبت انتصاب دکتر فتح اله در شورای گسترش دانشگاه

به نام خدا

استاد گرامی؛ جناب آقای دکتر مهدی فتح اله

ریاست محترم دانشگاه های آزاد اسلامی واحدهای غرب استان تهران (قدس ، ملارد و صفادشت)

انتصاب شایسته جنابعالی به عنوان عضو شورای گسترش دانشگاه آزاد اسلامی را که نشان از درایت، تعهد و شایستگی شما است از سوی دانشجویان، اعضاء هیات علمی و کارکنان واحد صفادشت تبریک عرض نموده، سلامتی و توفیق روز افزون آن جناب را در تحقق اهداف عالیه و راهبردهای مهم این دانشگاه از خداوند بزرگ خواستاریم.

لازم به ذکر است،دکتر فرهاد رهبر طی حکمی بر اساس بند سوم بخشنامه تشکیل شورای گسترش دانشگاه آزاد اسلامی مهدی فتح اله رئیس واحد های غرب استان تهران را به عنوان عضو شورای گسترش دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد در متن حکم آمده است : جناب آقای دکتر مهدی فتح اله بر اساس بند 3بخشنامه تشکیل شورای گسترش دانشگاه آزاد اسلامی مورخ 27/2/91 به موجب این حکم به مدت دوسال به عنوان عضو شورای گسترش دانشگاه آزاد اسلامی منصوب می شوید .

با توجه به اهمیت گسترش دانشگاه در بحث کیفی سازی و تطبیق دانشگاه ها با استاندارها و معیارهای آموزش عالی امید است با تخصیص وقت و با بهره گیری از تجربیات ارزنده علمی و اجرائی در اجرای این مهم و ارتقا کیفیت علمی دانشگاه موفق و موید باشید.

دکتر مهدی فتح اله پیش ازاین طی حکمی از سوی دکتر طهرانچی به عنوان سرپرست واحدهای غرب استان تهران (صفادشت ، ملارد و شهرقدس) منصوب شده بود و با حفظ سمت از سوی دکتر فرهاد رهبر به عنوان عضو شورای گسترش دانشگاه آزاد اسلامی منصوب گردید .

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی

واحد صفادشت