امروز جمعه, 03 ارديبهشت 1400 - Fri 04 23 2021

منو

پایان مهلت تشکیل پرونده دفاع از پایان نامه در نیمسال اول(99_98) و عدم انجام امور اداری پژوهش در بازه زمانی امتحانات

قابل توجه دانشجویان محترم مقطع کارشناسی ارشد

 

به اطلاع می­رساند در بازه زمانی امتحانات امور اداری پژوهش انجام نمی شود و با توجه اینکه پیرو اطلاعیه­های پیشین زمان تشکیل پرونده دفاع به اتمام رسیده است از مراجعه جهت تشکیل پرونده دفاع خودداری شود.

 

قابل توجه دانشجویان محترم مقطع کارشناسی ارشد که تشکیل پرونده دفاع داده­اند:

-         همانندجویی ایرانداک حداکثر در بازه زمانی 28 تا 30 دی­ماه  با امضای استاد راهنما تحویل پژوهش داده شود و در صورت عدم بارگذاری کامل پایان نامه جهت اخذ همانندجویی ایرانداک از دفاع دانشجو ممانعت خواهد شد. (کد همانندجو از استاد راهنما دریافت شود و در صورت بروز مشکل در این زمینه با ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید مکاتبه نمایید).

نکته: درصورتیکه همانندجویی بیش از 35 درصد باشد دانشجو موظف است تحت نظر استاد راهنما به اصلاح مطالب بپردازد و از منابع جدید استفاده نماید. لازم به ذکر است منظور از اصلاح حذف موارد تکراری نیست. تعداد کلمات وارد شده در هر مرحله نباید تفاوت چندانی با استعلام گذشته داشته باشد. در نهایت تعداد کلمات پایان نامه باید با استعلام دریافتی منطبق باشد که این امر از طریق حوزه پژوهش مورد بررسی قرار می گیرد.

-         داوران دفاع با هماهنگی مدیران گروه اعلام می­شود. دانشجو موظف است؛ ساعت و تاریخ دفاع را با اساتید راهنما- مشاور و داور هماهنگ نماید و عواقب عدم هماهنگی بر عهده دانشجو می­باشد.

-         یک هفته قبل از دفاع، پایان نامه به داوران تحویل داده شود  و فرم تائیدیه داوری با امضای داور حداکثر تا سه روز قبل دفاع به واحد پژوهش ارائه شود؛ در غیر اینصورت پژوهش از برگزاری جلسه دفاع معذور است.

-         عدم توجه به نکات فوق می تواند منجر به عدم امکان برگزاری جلسه دفاع گردد.

-         مطابق با بخشنامه 63280/70 به تاریخ 16/10/97 هیچ الزامی برای پذیرایی در جلسه دفاع وجود ندارد ضمن اینکه خواهشمند است، اکیدا از آوردن هدیه در جلسه دفاع خودداری شود.

-     دانشجو موظف است مراحل سامانه پایان نامه ها را پیگیری نماید و تا مرحله تایید داوران تکمیل شود.

 

مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید