امروز پنج شنبه, 10 فروردين 1396 - Thu 03 30 2017

منو

گزارش عملکرد باشگاه پژوهشگران جوان واحد صفادشت

گزارش عملکرد باشگاه پژوهشگران جوان واحد صفادشت 

سال 1394

-راه اندازی باشگاه  در بهمن ماه 1393

-اطلاع رسانی به اساتید و ارسال پیامک به دانشجویان کارشناسی با معدل بالای 18

-برگزاری کارگاه "مقاله نویسی علمی به زبان فارسی" به صورت جبرانی برای رسیدن امتیاز دانشجویان کارشناسی معدل بالای 18 به حد نصاب.

-ثبت نام اعضا جهت شرکت در وبینارهای باشگاه پژوهشگران واحد علوم و تحقیقات و اطلاع رسانی در اتاق اساتید جهت شرکت اعضا هیات علمی

-ارسال پیامک به دانشجویان کاردانی با معدل بالای 16 جهت عضویت

-اطلاع رسانی مسابقه فرهنگی باشگاه پژوهشگران ویژه حلول ماه رمضان در سایت و از طریق پیامک برای اعضا و ارسال پاسخها به ستاد مرکزی

- بازدید از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی 

-پرداخت تشویقی عضو باشگاه به واسطه سخنرانی ایشان در همایش بین المللی International Conference on Civil Engineering Architecture and urban infrastructure

-برگزاری کارگاه "جستجو در اینترنت و آشنایی با کتابخانه دیجیتال" و اعطای گواهینامه.

-پرداخت تشویقی عضو باشگاه به واسطه سخنرانی ایشان در دومین کنفرانس بین المللی اقتصاد، مدیریت، حسابداری، با رویکرد ارزش آفرینی. 

-برگزاری کارگاه "یادگیری خلاق" و اعطای گواهینامه.

-تایید و پرداخت اولیه هزینه طرح با "عنوان بررسي فرونشست زمين بااستفاده از تكنولوژي اينترافرومتري –Insar- و مدل سازي آن در شهرستان ملارد –شهر صفادشت".

-پرداخت تشویقی عضو باشگاه به واسطه سخنرانی ایشان در سومین کنفرانس بین المللی حسابداری و مدیریت با رویکرد علوم پژوهشی نوین.

-پرداخت حق داوری طرح به داوران.

-اهدا بن کتاب به صورت کارت هدیه به اعضا.

-پس از تایید برنامه پیشنهادی سال 1395 توسط شورای باشگاه، این برنامه توسط ستاد مرکزی نیز به تصویب رسید، شامل: شش کارگاه آموزشی، سه بازدید علمی پژوهشی، یک کارگاه فرهنگی و یک مسابقه فرهنگی ویژه اعضا باشگاه با ویژگی ها و بودجه مشخص.