امروز پنج شنبه, 06 آبان 1400 - Thu 10 28 2021

منو

برگزاری مراسم جشن دانشجویان جدید الورود مهر ماه 96

مراسم جشن و جلسه توجیهی دانشجویان جدید الورود دانشگاه آزاد اسلامی واحد صفادشت با حضور رئیس دانشگاه، معاونین ،جمعی از اساتید و دانشجویان جدیدالورود و تشکل های اسلامی و بسیج در محل دانشگاه برگزار شد.

در این جلسه ابتدا ریاست دانشگاه ضمت عرض تسلیت ایام سوگواری آقا ابا عبدالله الحسین و گرامیداشت هفته دفاع مقدس وخیر مقدم به دانشجویان پیرامون مسائل آموزش و تاکید بر امور فرهنگی به ویژه رعایت مسائل اخلاقی صحبت هایی را ایراد نمودند و از دانشجویان خواستند که با حضور فعال و مشارکت جدی در امور فرهنگی باعث شکوفایی هرچه بیشتر استعدادهای آنان گردند.

در ادامه معاونت آموزشی ،فرهنگی - دانشجویی نیز در خصوص آیین نامه های آموزشی و فرهنگی دانشجویی مسائلی را مطرح و به سوالات دانشجویان پاسخ دادند. شایان ذکر است این مراسم با برنامه های متنوع فرهنگی از جمله تواشیح و....همراه بود و به دانشجویان ساعی و کوشا در امور آموزشی ، فرهنگی ، ورزشی و تشکلات دانشجویی جوایزی اهدا گردید.

همچنین در این جلسه از تمامی اساتید، کارکنان قدردانی به عمل آمده و از یکی از کارمند به عنوان کارمند نمونه نیز تقدیر به عمل آمد.

 

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد صفادشت

مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید