امروز چهارشنبه, 31 شهریور 1400 - Wed 09 22 2021

منو

مدیریت

برگزاری همایش "شعر فاطمی (س) و انقلاب" در واحد صفادشت

بدین وسیله به استحضار دانشجویان عزیز ،کارکنان و اعضای محترم هیات علمی میرساند به مناسبت مقارنت انقلاب شکوهمند امام خمینی (قدس الله نفسه الزکیه) با نهضت فاطمی (سلام الله علیها)،  همایش با شکوه شعر فاطمی (س) و انقلاب ،دوشنبه 25 بهمن ماه ساعت 10 صبح در نمازخانه دانشگاه برگزار میگردد.

از کلیه دانشجویان گرامی ، کارکنان و اعضای هیات علمی گرانقدر جهت شرکت در این همایش دعوت به عمل می آید.

 

معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی

واحد صفادشت

برگزاری مراسم 16 آذر "روز دانشجو" در دانشگاه آزاد اسلامی واحد صفادشت

مراسم گرامیداشت 16 آذر، روز دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد صفادشت برگزار گردید.

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد صفادشت؛ روز دانشجو را با استقبال معاونت آموزشی دانشجویی فرهنگی و اهدای شاخه گل و شیرینی از سوی این معاونت آغاز کردند.

نمایشگاه کتاب یادمان شهداء و دفاع مقدس

به اطلاع اساتید و کارکنان و دانشجویان گرامی واحد صفادشت می رساند نمایشگاه کتاب یادمان شهداء و دفاع مقدس در عناوین متفاوت از شنبه ۲۰آذر به مدت یک هفته برگزار می گردد. ضمنا دعوت برای بازدید از این نمایشگاه به افرادی که یک اثر هنری(نقاشی،خطاطی،شعر،مقاله،کلیپ و نماهنگ)با موضوع  شهادت و دفاع مقدس،همزمان با شروع نمایشگاه درغرفه دانشجویی به نمایش بگذارند جوایزی اهداء خواهد شد.ضمنا آثار باید قبل از برپایی نمایشگاه تحویل واحد فرهنگ(ساختمان شماره۱ طبقه۴دفتر معاونت آموزش)گردد.

مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید