امروز چهارشنبه, 13 مرداد 1400 - Wed 08 04 2021

منو

اطلاعیه شماره 2 امتحانات

 

   اطلاعیه شماره 2 در مورد برگزاری امتحانات مجازی نیمسال دوم 1400-1399 :

دانشجویان گرامی در خصوص شرکت  در امتحانات پایان ترم آنلاین دانشگاه آزاد اسلامی واحد صفادشت بر بستر دان (دانان) به نکات ذیل توجه فرمایند :

1 . امتحانات نیمسال دوم 1400-1399 با توجه به تاریخ و ساعت امتحان درج شده در کارت ورود به جلسه می باشد.(شروع امتحانات از تاریخ 1400/04/12 و پایان امتحانات 1400/04/24)

2. ورود دانشجو به سامانه دان الزامی است در غیر اینصورت غایب امتحان محسوب خواهد شد.

3. دانشجویان باید پس از شروع آزمون در طی زمان امتحان، پاسخنامه را حتما در سیستم دان بارگذاری نمایند. چنانچه دانشجو در بارگذاری سوالات به هر علتی مشکل داشت، می‌تواند پاسخنامه را حداکثر ۱۰ الی ۱۵ دقیقه بعد از اتمام امتحان به ایمیل استاد خود ارسال نمایند.

4. دانشجویان قبل از بارگذاری پاسخنامه، مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره دانشجویی، نام درس و نام استاد را به صورت خوانا روی برگه پاسخنامه امتحان نوشته و سپس بارگذاری نمایند.

5. دانشجویان حتما در عنوان ایمیل ارسالی، نام و نام خانوادگی، شماره دانشجویی، نام درس و استاد را بنویسند. ایمیل اساتید در برگه سوالات وجود دارد.

 

شماره تماسهای پشتیبانان امتحانات واحد صفادشت

6. دانشجویان حتما هر چه سریع‌تر برنامه امتحانی ثبت شده در آموزشیار را به‌دقت با برنامه امتحانی سامانه دان مقایسه نموده و در صورت وجود هر گونه مشکلی در ثبت آزمون و تاریخ امتحانات، مشکلات را به پشتیبانی‌های فنی دانشگاه اطلاع رسانی کنند تا قبل از زمان امتحان مشکلات آنها رفع شود.

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

پشتیبان

شماره تماس

1

خانم گودرزی

آموزش

09035299964

2

آقای دهقان

امتحانات

09035299963

3

آقای جلیلوند

فنی

09109106838

4

آقای قاسم زاده

فنی

09035299961

7. ترجیحا دانشجویان با کامپیوتر یا لپ تاپ در امتحانات شرکت کنند و نرم افزارهای باز کردن فایل‌های pdf و تصویری و کاهش دهنده حجم را داشته باشند. (ربات pdf ساز با حجم زیر ۲ مگابایت)

8. با توجه به برنامه احتمالی خاموشی‌های منطقه‌ای در روزهای امتحان، توصیه می‌شود دانشجویان به برنامه زمان‌بندی خاموشی‌ توجه کرده و تلفن همراه و لپ تاپ خود را بطور کامل شارژ کنند. در بازه امتحانی خود حتما اینترنت موبایلی نیز در اختیار داشته باشند تا در صورت ضرورت از آن استفاده نمایند.

9.دانشجویان از مراجعه حضوری جهت اشکالات احتمالی امتحانی خودداری نمایند و تنها راه  ارتباطی از طریق پشتیبانان مربوطه در بند 6 می باشد.

10.نمونه پاسخنامه ها با سربرگ واحد صفادشت در گروه های دانشجویی و سایت دانشگاه بارگذاری شده است .

 

 

 

                                                                                                    با تشکر             

                                                                                 اداره امتحانات واحد صفادشت

مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید